Programma & uitslagen

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Bijz
23 nov. 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 1 EBOH 1
23 nov. 12:00 Heerjansdam 2 EBOH 2
23 nov. 14:30 GSC/ODS 3 EBOH 3
23 nov. 15:00 EBOH 4 Oranje Wit 12
23 nov. 13:00 EBOH 5 GSC/ODS 5
23 nov. 12:15 EBOH G1 Be Fair G2
23 nov. 14:30 EBOH JO19-1 Prinsenland JO19-1
23 nov. 10:45 EBOH JG1G Beek Vooruit JG1
23 nov. 13:00 EBOH JO16-1 Roosendaal JO16-1
23 nov. 12:00 EBOH JO14-1 DIA JO14-1
23 nov. 08:45 IFC JO14-2 EBOH JO14-2
23 nov. 10:15 EBOH JO13-1 Nieuw Lekkerland JO13-1
23 nov. 08:30 EBOH JO13-2 Wieldrecht JO13-2
23 nov. 08:30 Kozakken Boys JO11-1 EBOH JO11-1
23 nov. 08:30 EBOH JO11-2 Hardinxveld JO11-1
23 nov. 10:15 EBOH JO11-3 Sliedrecht JO11-4
23 nov. 08:30 De Alblas JO10-1 EBOH JO10-1
23 nov. 08:30 EBOH JO10-2 Noordhoek JO10-1G
23 nov. 13:00 Wieldrecht JO9-2 EBOH JO9-1
23 nov. 14:00 Wieldrecht JO9-4 EBOH JO9-2
23 nov. 10:45 EBOH JO8-1 DFC JO8-1
23 nov. 09:45 RCD JO8-2 EBOH JO8-2
23 nov. 08:30 Drechtstreek JO8-4 EBOH JO8-3G
23 nov. 08:30 FC Dordrecht Amateurs JO7-1 EBOH JO7-1
23 nov. 09:00 EBOH JO7-2 Heerjansdam JO7-1G
23 nov. 15:00 EBOH VR1 VVC'68 VR1
23 nov. 09:45 Unitas MO15-1 EBOH MO15-1
23 nov. 09:00 Dubbeldam MO11-1 EBOH MO11-1
26 nov. 20:00 EBOH 1 Unitas 1
30 nov. 14:45 EBOH 1 Drechtstreek 1
30 nov. 12:15 EBOH 2 De Alblas 2
30 nov. 14:30 EBOH 3 Dubbeldam 4
30 nov. 14:30 Sliedrecht 12 EBOH 4
30 nov. 16:40 IFC 5 EBOH 5
30 nov. 13:00 EBOH G1 Excelsior'20 G2
30 nov. 14:30 EBOH JO19-1 De Alblas JO19-1
30 nov. 12:00 B.V.V. JO16-2 EBOH JO16-1
30 nov. 08:30 De Alblas JO14-1 EBOH JO14-1
30 nov. 10:30 EBOH JO13-1 Oranje Wit JO13-2
30 nov. 08:30 VVGZ JO13-5 EBOH JO13-2
30 nov. 08:30 EBOH JO11-1 Drechtstreek JO11-1
30 nov. 08:30 RCD JO11-2G EBOH JO11-2
30 nov. 09:00 EBOH JO11-3 Rijsoord JO11-3G
30 nov. 09:45 RCD JO10-1 EBOH JO10-1
30 nov. 11:00 Oranje Wit JO10-6G EBOH JO10-2
30 nov. 08:30 EBOH JO10-3G VV Papendrecht JO10-3
30 nov. 11:00 De Alblas JO9-1 EBOH JO9-1
30 nov. 09:45 Heerjansdam JO9-3 EBOH JO9-2
30 nov. 09:45 EBOH JO8-1 Dubbeldam JO8-1
30 nov. 08:30 EBOH JO8-2 Groot-Ammers JO8-1
30 nov. 10:00 ZBC'97 JO8-1 EBOH JO8-3G
30 nov. 08:30 Rijsoord JO7-1G EBOH JO7-1
30 nov. 10:00 Groote Lindt JO7-1 EBOH JO7-2
30 nov. 15:15 DFC VR1 EBOH VR1
30 nov. 14:00 De Zwerver MO17-1 EBOH MO17-1
30 nov. 11:00 EBOH MO15-1 Achtmaal MO15-1
30 nov. 08:30 EBOH MO11-1 IFC MO11-2

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag Bijz
16 nov. 14:30 Sliedrecht 1 EBOH 1 6 - 0
16 nov. 15:00 Pelikaan 7 EBOH 3 5 - 3
16 nov. 12:15 De Fendert JO19-1 EBOH JO19-1 3 - 1
16 nov. 13:15 SV BLC JO16-1 EBOH JO16-1 5 - 1
16 nov. 11:00 EBOH JO14-2 ASWH JO14-3 12 - 3
16 nov. 08:30 ASWH JO13-2 EBOH JO13-1 4 - 3
16 nov. 10:30 Rijsoord JO13-3G EBOH JO13-2 0 - 6
16 nov. 09:00 EBOH JO11-1 SAB JO11-1 2 - 7
16 nov. 08:30 Drechtstreek JO11-2 EBOH JO11-2 6 - 5
16 nov. 10:15 Zwaluwe JO11-2 EBOH JO11-3 3 - 5
16 nov. 11:00 EBOH MO17-1 VV Papendrecht MO17-1 0 - 0